top of page
Szukaj

Brawo NASI!!!

Witajcie Wędkarze!!!

Z ogromną przyjemnością pragniemy was poinformować że nasi reprezentanci Match Pro Pyrzyce zmagają się w zawodach z cyklu Grand Prix Polska, za nami zawody w Bydgoszczy i UWAGA!!!

Nasz reprezentant naszego Koła Wędkarskiego " Wędkarz" w Pyrzycach Przemysław Batorski zajął I miejsce w kategorii Seniorów. Karol Jędrej zajął natomiast 6 miejsce, a nasza Sylwia Brodzik- Batorska

zajęła 7 miejsce w kategorii Kobiet. Drużyna Match Pro Pyrzyce wygrywa tym samym klubową klasyfikację drużynową Seniorów, natomiast w klasyfikacji całego Grand Prix Polska, Match Pro Pyrzyce zajmuje 4 miejsce. Nasi zawodnicy nie omieszkali wspomnieć że zanęty i gliny Match Pro dają radę i zdały dziś egzamin wzorowo!!!

Gratulujemy zajętych miejsc i jak zawsze oczekujemy kolejnych zwycięstw. Na stronie www.pzwpyrzyce.org w zakładce aktualności pełna klasyfikacja zawodników. Przypominamy również że nasze Koła Wędkarskie jest na portalu youtube. W każdej chwili możecie wspierać działalność naszego koła poprzez pozostawienie SUBA na kanale. To nic nie kosztuje, a spowoduje że nasze Pyrzyckie Koło Wędkarskie będzie się jeszcze bardziej rozwijało. Oto link do kanału:

https://www.youtube.com/channel/UC-OvbEg0sW-7LwZjEm_ntPwWyniki końcowe
.pdf
Download PDF • 1.93MB

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page