Szukaj

I TURA Zawodów Wędkarskich w dyscyplinie SPINNING już 15.08.2021r.

Witajcie po dłuższej przerwie!!!

Zgodnie z umową ruszamy z kolejnymi zawodami tym razem Spinning!!!

Zawody będą składały się z II TUR.

Pierwsza Tura zawodów spinningowych organizowana jest w dniu 15.08.2021r. czyli w nadchodzącą, najbliższą niedziele, na jeziorze Czarne w miejscowości Czarnowo. Zbiórka zawodów o godzinie 7:00 w miejscu gdzie wodowane są łodzie zaraz przy wjeździe na jezioro.

Warunkiem odbycia się zawodów jest uczestnictwo minimum 10 osób.

Warunkiem koniecznym do spełnienia który pozwoli na uczestnictwo w zawodach jest posiadanie własnego środka pływającego który wyposażony jest w kapok. Osoby nie wyposażone w kapok nie wezmą udziału w zawodach.

Wpisowe- 10 złotych

Po przeprowadzonej I Turze zawodów planowane jest ognisko a także mały poczęstunek.

Zapisy na zawody odbywają się tylko i wyłącznie sms na numer 796363480 pod tym numerem znajdziecie również wszystkie informacje które was nurtują odnośnie organizacji imprezy.

Zachęcamy wszystkich chętnym do wzięcia udziału w Zawodach.

O terminie rozegrania II TURY powiadomimy stosownym komunikatem. Do zobaczenia nad wodą !

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Uwaga informacja!!! Planowane zawody wędkarskie o puchar Gospodarza Koła Wędkarskiego nr.41 Wędkarz w Pyrzycach na 11.09.2022r. zostają przełożone. O nowym terminie zostaniecie poinformowani w kolejn

Uwaga !!! Ogłoszenie W najbliższą niedzielę tj. 4.09.2022r. Od godziny 6:00 do 16:00 Zbiornik wodny Sicina w Pyrzycach pozostaje całkowicie wyłączony z wędkowania. Mowa tu o stronie z kładkami jak i r