Szukaj

Odszedł z wędkarskiego grona JAN ŻUK

 

Z ogromnym żalem informujemy, że dnia 10.01.2021r. odszedł z wędkarskiego grona wieloletni członek koła PZW nr.41 Wędkarz w Pyrzycach, serdeczny Kolega i Przyjaciel, mieszkaniec Pyrzyc Jan Żuk w wieku niespełna 60 lat.


Wszyscy zapamiętamy go jako przyjaznego ludziom, bezkonfliktowego, uczynnego i tryskającego zawsze dobrym humorem, jako wędkarza który gościł na praktycznie każdych zawodach i imprezach organizowanych przez Koło. Pokazywał nam zawsze radość jaką czerpie ze swojej wędkarskiej pasji. Takim go właśnie zapamiętamy.


Uroczystość pogrzebowa w postaci Mszy Świętej odbyła się w dniu 29.01.2021r. o godzinie 10:30 w Domu Pogrzebowym P. Dudziaka w Pyrzycach, natomiast wyprowadzenie urny nastąpiło z Domu Pogrzebowego na cmentarzu w Policach po przeprowadzonej Mszy Świętej Pogrzebowej.

W uroczystości Pogrzebowej wzięli również udział przedstawiciele Koła Wędkarskiego nr.41 "Wędkarz"

w Pyrzycach, którzy na grób Jana złożyli wieniec.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Uwaga informacja!!! Planowane zawody wędkarskie o puchar Gospodarza Koła Wędkarskiego nr.41 Wędkarz w Pyrzycach na 11.09.2022r. zostają przełożone. O nowym terminie zostaniecie poinformowani w kolejn

Uwaga !!! Ogłoszenie W najbliższą niedzielę tj. 4.09.2022r. Od godziny 6:00 do 16:00 Zbiornik wodny Sicina w Pyrzycach pozostaje całkowicie wyłączony z wędkowania. Mowa tu o stronie z kładkami jak i r