top of page
Szukaj

Zawody z okazji Dnia Dziecka już za nami!

W ubiegły weekend 04.06.2022r. na zbiorniku wodnym Sicina odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka które zostały zorganizowane przez Koło Wędkarskie nr. 41 Wędkarz w Pyrzycach.


Swoje podziękowania chcielibyśmy skierować w pierwszym rzędzie do sponsorów imprezy którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego aby dzieciaki dostały tak fajne nagrody.


Chcielibyśmy również podziękowania swoje skierować w kierunku

Społecznej Straży Rybackiej w Pyrzycach, gdzie jak wiemy Strażnicy podczas imprezy opiekowali się, doglądali oraz dbali o to aby żadnemu uczestnikowi zawodów nie stała się żadna krzywda. Strażnicy SERDECZNE DZIĘKI!!!


Podziękowania również dla wszystkich opiekunów dzieci, że daliście radę!!!


Dzieci w różnych kategoriach wiekowych rywalizowali ze sobą, łowiąc płotki, krąpie, wzdręgi a także leszcze. Jeden z uczestników zawodów złowił również karpia. Mamy nadzieje że kolega nadal będzie szkolił się i szlifował swoje umiejętności gdzie w przyszłości być może będzie reprezentować nasze koło jako junior na prestiżowych zawodach wędkarskich. Mamy nadzieję że za rok spotkamy się również tylko w dużo większym gronie.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page